Головна Контакти Карта сайту
українською
Пошук
Контакти
Головна
ПАТ "КБ "УФС"
Робота уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку
Робота з правоохоронними органами
Оцінити якість обслуговування Задати питання спеціалісту
Добавить в Twitter Поделиться в Facebook Поделиться ВКонтакте
Інформація для кредиторів банку ПАТ "КБ "УФС"
Реквізити для сплати заборгованості за кредитом
Продаж майна банку
Робота уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку
Кадровий Резерв
Уповноваженою особою на ліквідацію ПАТ «КБ «УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАНСОВИЙ СВІТ» за період з початку ліквідації виявлено 18 фактів злочинів, за якими направлено 18 заяви до правоохоронних органів, за якими вже порушено 9 кримінальних справ і проводяться слідчі дії відповідно до норм КПК України. Загальна сума збитків заявлена банком по порушених кримінальних справах складає близько 1,5 млрд. грн. Порушені правоохоронними органами (МВС, ДФС) кримінальні справи охоплюють різноманітну сферу скоєння злочинів:

-         виведення коштів власниками банку,

-         зловживання службовим становищем посадовими особами банку,

-         незаконна реалізація предметів застави,

-         дроблення вкладів з метою отримати компенсацію з ФГВФО,

-         незаконне заволодіння майном банку.

Така розбіжність напрямків розслідувань кримінальних справ потребує постійного супроводження з боку Уповноваженої особи ФГВФО, надання додаткових документів на запити слідчих, безперервної участі у досудовому розслідуванні, забезпеченні проведення виїмок та обшуків, клопотань про проведення різноманітних експертиз та ін.

Крім того, з метою спонукання правоохоронних органів до активної роботи за поданими заявами, Уповноваженою особою ФГВФО подано 3 скарги на бездіяльність слідчих (стосовно невнесення до ЄРДР). За скаргами призначені засідання, участь в яких потребує присутності відповідних фахівців банку. Також постійно направляються запити до керівництва обласних та районних управлінь Національної поліції України, з проханням активізувати розслідування.

Слід зазначити, що розпочаті розслідування мають проблемний характер, оскільки дуже значна частина фігурантів знаходяться на території Донецької та Луганської  областей, що значно ускладнює розслідування кримінальних проваджень.

 
Новини банку
20.04.2018
Щодо зміни Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "ЄВРОГАЗБАНК", ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК", ПАТ "КБ "УФС".
19.04.2018
НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ? Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж.
Усі новини банку
Підписатися на розсилку