Головна Контакти Карта сайту
українською
Пошук
Контакти
Головна
ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК»
Робота уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку
Робота з правоохоронними органами
Оцінити якість обслуговування Задати питання спеціалісту
Добавить в Twitter Поделиться в Facebook Поделиться ВКонтакте
Інформація для кредиторів банку
Реквізити для сплати зборгованності за кредитом
Продаж майна банку
Робота уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку
Кадровий Резерв
Уповноваженою особою на ліквідацію АТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» за період з початку ліквідації виявлено 74 фактів злочинів, за якими направлено 74 заяви до правоохоронних органів, за якими вже порушено 31 кримінальну справу і проводяться слідчі дії відповідно до норм КПК України. В 12-и кримінальних провадженнях банк вже визнано потерпілим. Загальна сума збитків заявлена банком по порушених кримінальних справах складає понад 4,5 млрд. грн. Порушені правоохоронними органами (МВС, ДФС, СБУ, Прокуратура) кримінальні справи охоплюють різноманітну сферу скоєння злочинів:
-виведення коштів власниками банку,
зловживання службовим становищем посадовими особами банку,
-знищення(пошкодження) заставного майна,
-незаконна реалізація предметів застави,
-дроблення вкладів з метою отримати компенсацію з ФГВФО,
-продаж майна банку за заниженими цінами,
-використання не за цільовим призначенням коштів рефінансування,
-незаконне заволодіння майном банку.
Така розбіжність напрямків розслідувань кримінальних справ потребує постійного супроводження з боку Уповноваженої особи ФГВФО, надання додаткових документів на запити слідчих, безперервної участі у досудовому розслідуванні, забезпеченні проведення виїмок та обшуків, клопотань про проведення різноманітних експертизта ін.
Крім того, з метою спонукання правоохоронних органів до активної роботи за поданими заявами, Уповноваженою особою ФГВФО подано 3 скарги на бездіяльність слідчих (стосовно невнесення до ЄРДР). За скаргами призначені засідання, участь в яких потребує присутності відповідних фахівців банку. Також постійно направляються запити до керівництва обласних та районних управлінь Національної поліції України, прокуратури та ДФС з проханням активізувати розслідування.
Слід зазначити, що розпочаті розслідування мають досить об'ємний характер, досить широку географію (Київська, Харківська, Черкаська та Дніпропетровська області), що потребує додаткових зусиль і часу для їх ефективного супроводу.


 
Новини банку
20.04.2018
Щодо зміни Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "ЄВРОГАЗБАНК", ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК", ПАТ "КБ "УФС".
19.04.2018
НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ? Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж.
Усі новини банку
Підписатися на розсилку