Головна Контакти Карта сайту
українською
Пошук
Контакти


 
Новини банку
19.05.2016
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» повідомляє, що 19 травня 2016 року, на підставі застереження про задоволення вимог іпотекодержателя, яке передбачене в договорі іпотеки АТ «Єврогазбанк» став власником нежитлової будівлі готельно-розважального та торгівельно-розважального комплексу загальною площею 18 667,00 кв.м., яка знаходиться в м.Києві по вулиці Молодогвардійській , б.32.
16.05.2016
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» повідомляє, що 16 травня 2016 року, на підставі застереження про задоволення вимог іпотекодержателя, яке передбачене в договорі іпотеки АТ «Єврогазбанк» став власником двох приміщень у центрі Києва в ТЦ «Олімпійський», а саме: - нежитлового торгового приміщення, загальною площею 729,9 кв.м. та нежитлового торгового приміщення, загальною площею 35,30 кв.м.
Усі новини банку
Підписатися на розсилку

Warning: file_put_contents(/var/www/egbZDV/egb.kiev.ua/sitemap.xml) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /var/www/egbZDV/egb.kiev.ua/lib/sitelib.php on line 5